Darba
Privātā
EURizņ. PVN
Visi
Grozs
Visi

Uzņēmums

Distrelec ir vadošais tiešsaistes produktu un pakalpojumu sniedzējs tehniskās apkopes speciālistiem.

Distrelec, dibināts Šveicē pirms vairāk nekā 40 gadiem15 valstīs un mēs saviem klientiem visā Eiropā nodrošinām ātru un uzticamu pakalpojumu sniegšanu.

Iepazīstiet Distrelec

Kā izplatītājs ar augsta līmeņa apkalpošanu un ar vairāk nekā 40 gadu pieredzi, mēs esam veltījuši laiku tam, lai izprastu mūsu klientu vēlmes un varam piedāvāt plašu labāko zīmolu produktu klāstu ar lielisku pieejamību. Katru gadu papildinot produktu klāstu ar vairāk nekā 30 000 produktu, mēs spējam nodrošināt komponentes dažādos cenu līmeņos un atbilstoši dažādām prasībām. Koncentrējoties uz vislabākās cenas piedāvājumu, mums pat ir pašiem savs zīmols RND, lai nodrošinātu, ka mūsu klienti saviem svarīgākajiem projektiem var iegādāties augstas kvalitātes preces par zemām cenām. Turklāt, pateicoties mūsu lielajai pieredzei, mums ir labi sakārtota loģistikas sistēma, kas nodrošina iespēju veikt piegādi rekordīsā laikā.

Piegādājam jums nepieciešamo vajadzīgajā laikā

Veidojot mūsu plašo produktu sortimentu, mūsu iepirkumu un produktu vadītāju komanda izvēlas tikai tos zīmolus un produktus, kuri mūsu klientiem spēj piedāvāt vislabāko kvalitāti. Paļaujieties uz mūsu plašo pieredzi un aplūkojiet rūpīgi izvēlētās komponentes un produktus, kas var palīdzēt jūsu svarīgākajos projektos. Mēs izprotam klientu prioritātes un piedāvājam ātru piegādi, lai samazinātu dīkstāves laiku. Turklāt mūsu vietējās pārdošanas un tehniskā atbalsta komandas ir gatavas palīdzēt.

Uzziniet, kā Elfa Distrelec var Jums palīdzēt