Tagad jums ir pieejams arī RND produktu klāsts!

Mēs ar lepnumu piedāvājam šo jauno zīmolu, kas nodrošina plašu izstrādājumu klāstu elektronikas, elektroierīču un apkopes speciālistiem. Augsta kvalitāte apvienojumā ar zemām cenām piedāvā izcilu un uzticamu produkciju. Visa RND klāsta produkcija ir rūpīgi atlasīti ikdienā lietojami izstrādājumi. Mēs rūpējamies par augstu produktu kvalitāti, veicot stingras kvalitātes pārbaudes un nodrošinot visu izstrādājumu atbilstību prasīgajiem nozares standartiem.


Ar RND:

Jūs varat ietaupīt kā nekad agrāk

RND preču klāsts nodrošina kvalitatīvu produkciju un iespēju ietaupīt. Samazinot izmaksas, jūs varat efektīvāk izmantot naudu un ievērojami izvērst izstrādes un apkopes iespējas. Ilgākā laika posmā izvēloties RND produkciju, var uzkrāt ietaupījumus, tādējādi nodrošinot efektīvāku resursu plānošanas un iepirkumu procesu un nodrošinot ievērojamus ietaupījumus ikdienas darbā.

Jūs varat izvērst izstrādi kā vēl nekad agrāk

Kvalitatīvā ikdienas lietošanai paredzētā produkcija par zemām cenām ļaus jums būvēt daudz vairāk. RND klāstā ir 5000 izstrādājumu, un katru mēnesi tiek pievienotas arvien jaunas preces. RND klāsts ietver jūsu biežāk izmantotos izstrādājumus, tādējādi palīdzot samazināt izmaksas par biežāk izmantotajām detaļām. RND sniegs priekšrocības gan ražošanas jomā, gan nodrošinot resursus izpētei, attīstībai un prototipu izstrādei.

Jūs varat remontēt kā nekad agrāk

Plašais kabeļu, sastāvdaļu, savienotāju un mērinstrumentu klāsts ir tikai daļa no RND vērtīgā preču klāsta. Vislielākā nozīme ir pieejamībai. RND izstrādājumi vienmēr ir pieejami un to piegāde notiek 24 stundu laikā, tādējādi palīdzot jums pārvaldīt savus krājumus un sagādāt nepieciešamās rezerves daļas. Tas, savukārt, nodrošina efektīvākus un vieglāk prognozējamus profilaktiskās apkopes un remonta darbus.

RND sortiments aptver daudzas izstrādājumu kategorijas, tostarp savienotājus, vadus un kabeļus, rezistorus, kondensatorus un slēdžus. Ik mēnesi tiks pievienoti jauni produkts, tādēļ regulāri iesakam apmeklēt mūsu interneta veikalu, lai nepalaistu garām jaunumus un izdevīgus piedāvājumus.

Ja jums rodas jautājumi par jauno RND zīmolu, lūdzu, sazinieties ar mums pa e-pastu rnd@distrelec.com.


RND Power

RND barošanas ierīču klāstā ietverti šādi izstrādājumi:

līdzstrāvas-maiņstrāvas invertori, barošanas avoti, akumulatori

Pirkt tagad
RND Connect

RND savienojumu izstrādājumu grupā iekļautie izstrādājumi:

Adapteri, savienotāji, HDMI, USB

Pirkt tagad
RND Connect

RND kabeļu izstrādājumu grupā iekļautie izstrādājumi:

Kabeļi, vadi


Pirkt tagad
RND Connect

RND komponentu izstrādājumu grupā iekļautie izstrādājumi:

Korpusi, ventilatori, rezistori, kondensatori, drošinātāji, slēdži

Pirkt tagad
RND Connect

RND laboratorijas izstrādājumu grupā iekļautie izstrādājumi:

Barošanas avoti, lodēšana, instrumenti, T&M

Pirkt tagad