Karstas ziņas! Jaunais Distrelec katalogs iekļauj sevī 3 kg informācijas par produktiem!

Mēs esam lepni paziņot par jaunā 2016/2017 gada kataloga iznākšanu!
Tas nav vienkārši katalogs. Tā ir platīna grāmata ar pulētu un izsmalcinātu dizainu. Katalogs sevī ietver vairāk kā 85000 esošus produktus un vēl 20000 jaunus produktus.

Katalogs atvieglos darbu - apkopes, labošanas un operācijas, kā arī automātikas un elektronikas modelēšanas jomās.

Katrā no saražotajiem 100000 katalogiem ir iekļauta 3 kg informācijas par produktiem.

Jaunā kataloga tehniskie parametri

  • Kopā 2068 lapas
  • A4 Formāts: 213mmx300mm
  • Svars: 3kg

Papīra katalogi ir ierobežotā tirāžā un ir rezervēti priekš mūsu biznesa partneriem (B2B). Jūsu kataloga kopija ir dažu klikšķu attālumā.

P. S. Ja Jūs pasūtīsiet tikai katalogu, tad saņemsiet kuponu par kataloga piegādes izmaksām ko Jūs varēsiet atgūt ar savu nākamo pirkumu. Ja katalogu pasūtīsiet kopā ar citām precēm, tad tiks piemērotas standarta piegādes izmaksas.Svarīgākais katalogā

 

Iepazīšanās ar jaunajiem produktiem
Jaunais 2016/2017 gada izlaiduma katalogs, kurā ietilpst vairāk kā 85000 esoši produkti un vēl 20000 jauni produkti no vadošajiem ražotājiem.

 

 

Apkope, labošana un operācijas
Mēs esam ieviesuši pilnīgi jaunu sadaļu - tehniskās apkopes, labošanas un komutācijas jomās. Mūsu mērķis ir izprast, dalīties un attīstīt efektīvu un inteliģentāku iepirkuma servisu, kas samazinātu Jūsu izdevumus.

 

 

Kategorijas informācija
Mēs esam pievienojuši jaunu sadaļu mūsu katalogā - eksperti visās produktu kategorijās. Katrai no tām ir savas atziņas un tendences par nākotnes inovācijām.

 

 


Video par katalogu 

Skatīties video ieskatu par katalogu.


Weller