Kvalitāte & apkārtējā vide

Resursu saprātīga izmantošana

Distrelec grupa konsekventi ievēro likumu un citas normatīvās prasības. Turklāt mēs uzskatām sevi par celmlaužiem savā jomā un nekavējoties liekam lietā jaunākās zināšanas: daudzu normu un noteikumu saturu mūsu uzņēmuma procedūrās bieži esam integrējuši pat ātrāk, nekā tie rodas. Mēs zinām, ka mūsu dzīves videi jābūt ilgtspējīgi aizsargātai, un atbilstoši šai filozofijai mēs piedalāmies daudzos vides projektos.

Vides aizsardzība – apkalpojot klientus

Daudzi vides pārvaldības pasākumi, ko veikusi Distrelec grupa, ļoti atvieglo mūsu klientu ikdienas darījumus: mēs garantējam, ka vielas, kas var būt kaitīgas videi vai veselībai, precēs un iepakojumos netiek izmantotas vai to daudzums ir būtiski zemāks par likumā noteiktajām maksimālajām robežām. Mēs ievērojam iepakojuma, preču atgriešanas un daudzus citus noteikumus. Jums kā klientam tas nozīmē, ka vairs nav jāveic laikietilpīgas un dārgas apstiprināšanas procedūras.

Vienmēr pieejama aktuāla informācija saistībā ar vides pārvaldību

Rodoties jautājumiem par izmantotajām sastāvdaļām – par iepakojumu nosūtīšanas laikā vai ierīču konstrukciju –, mēs uzreiz piedāvāsim vairākas iespējas, kur iegūt informāciju: interneta katalogā ar krāsainiem simboliem tiek norādīts uz kaitīgu vielu lietošanu (vai nelietošanu). Interneta informācijas centrā vienmēr var viegli lejupielādēt aktuālo informāciju. Mūsu darbinieki labprāt individuāli sniegs informāciju klātienē un pa tālruni. Žurnālisti visu viņus interesējošo informāciju var noskaidrot arī mūsu preses dienestā.

SS-EN ISO 9001:2015: vienkārši labāka kvalitāte

Elfa Distrelec uzņēmējdarbība ir sertificēta saskaņā ar kvalitātes vadības standartu ISO 9001:2015. Mūsu mērķis ir sadarboties ar ražotājiem, kas ievēro šos standartus. Mēs pieprasām visiem mūsu ražotājiem ievērot šos kvalitātes standartus

Kvalitātes sertifikāts pfd formātā (SS-EN ISO 9001:2015)

Izrakteņi un minerāli no konfliktu valstīm

Mēs atbalstām Doda-Franka aktu par nelegālas resursu ieguves ierobežošanu krīzes skartajās teritorijās. Mūsu piegādātājiem ir pienākums garantēt izejvielu legālu izcelsmi.

Apņemšanās paziņojums lejupielādei (pieejams tikai angļu valodā)