Norēķini un pavadzīmes

Cenas

Elfa Distrelec mājas lapā un drukatajā papīra katalogā cenas ir norādītas EUR bez PVN Iepriekšējie nosacījumi var būt mainīti bez iepriekšēja paziņojuma.

Ja prece vairs nav pārdošanā

Ja produkts vairs nav pieejams, tad tas tiks izņemts no pasūtījuma. Šī informācija būs redzama pasūtījuma apstiprinājumā. Informācijai kontaktējieties ar mūsu Tirdzniecības nodaļu.

Servisa un remonta pasūtījumi

Jums ir vienmēr nepieciešams kontaktēties ar mūsu tirdzniecības nodaļu pirms Jūs atgriežat produktu, ja ir nepieciešams no Elfa Distrelec kataloga pirktam produktam serviss vai remonts.

Maksājuma nosacījumi

Juridiskās personas apmaksu var veikt ar pārskaitījumu 10 dienu laikā pēc izrakstītā rēķina vai preces saņemšanas. Privātpersonas var veikt apmaksu skaidrā naudā un ar norēķinu karti, saņemot preci Elfa Distrelec veikalā, vai ar norēķinu karti mūsu interneta veikalā.

Preču atgriešanas noteikumi

Interneta veikalā iegādāto preci var atgriezt atpakaļ pārdevējam 14 dienu laikā kopš pirkuma dienas.

Pasūtījumu un preču atgriešanas pārvalde

Elfa Distrelec internetveikala zonā "Mans konts" Jūs varat viegli un ērti apskatīt iepriekšējo pasūtījumu statusu un sagatavot pieprasījumus preču atgriešanai.

  1. Ieejiet veikala sistēmā ar saviem lietotāja datiem.
  2. Klikšķiniet uz pogas "Mans konts" meklēšanas ailes labajā pusē.
  3. Navigācijas joslas kreisajā pusē vispirms atlasiet "Pasūtījumu pārvaldnieks" un pēc tam zemāk "Pasūtījumu vēsture".
  4. Jūs redzēsiet visu iepriekšējo pasūtījumu sarakstu. (Ja esat uzņēmuma konta administrators Elfa Distrelec internetveikalā, redzēsiet visu Jūsu uzņēmuma darbinieku pasūtījumus.) Jūs varat filtrēt, šķirot vai izdrukāt šo sarakstu atbilstoši saviem kritērijiem.
  5. Ar bultiņu pie katra pasūtījuma var atvērt lapu ar detalizētiem pasūtījuma datiem.
  6. Detalizēto datu lapā ir informācija par pasūtījuma datumu, statusu, rēķina adresi un piegādes adresi, samaksas un piegādes veidu un pasūtītajām precēm. Šeit Jūs varat tās atjaunot vai pievienot pirkumu sarakstam.
  7. Tiklīdz Jūsu pasūtījumam būs statuss "Saņemts", Jūs varat sagatavot pieprasījumu atsevišķu pozīciju atgriešanai. Lai to izdarītu, klikšķiniet uz "Atgriezt šo preci" zem pasūtītā skaita.
  8. Atvērtajā "izgaismotajā logā" ievadiet atgriežamo preču skaitu, norādot atgriešanas iemeslu, iepakojuma statusu, savus komentārus un, ja nepieciešams, atgriezto preču sērijas numurus. Papildus Jums ir iespēja norādīt, vai atgrieztā prece jāaizstāj ar jaunu. Beigās klikšķiniet uz "Sūtīt pieprasījumu".
  9. Jūs saņemsit e-pastu, kas apstiprina Jūsu pieprasījumu preču atgriešanai.
  10. Ar Jums sazināsies Elfa Distrelec darbinieks.

Kontakti

Grāmatvedība

E-pasts: valentina.lipa@elfadistrelec.com

Informācija par veiktajiem maksājumiem

E-pasts: remittance@distrelec.com