Par mums

We are satisfied only when we know you are!

Pirms vairāk nekā 40 gadiem Šveicē dibinātais uzņēmums Distrelec ietilpst Dätwyler koncernā, kura akcijas tiek tirgotas biržā. Nemitīga izaugsme iepriekšējos gados ir ļāvusi Distrelec grupai kļūt par lielāko elektronikas, automātikas, mērīšanas tehnikas, kā arī IT un piederumu izplatītāju internetā un no katalogiem. Mūs pārstāv meitasuzņēmumi vairāk nekā 13 valstīs, nodrošinot ātras un uzticamas piegādes mūsu klientiem visā Eiropā.

Vairāk nekā 150 000 preču. Pasūtiet šodien, saņemiet rīt!

Gūstiet labumu kā klients no milzīga 150 000 preču klāsta ar 100% pieejamību noliktavā. Neatkarīgi no tā, vai Elfa Distrelec izmantojat kā izplatītāju ar augsta līmeņa apkalpošanu elektronikas jomā (automātika, detaļas, datori un hobija preces, barošanas bloki un gaismas, instrumenti un mērīšanas tehnika), mēs veicam piegādes, neiekasējot papildu maksu par nelielu daudzumu, kā arī apkalpojam lielus un regulārus pasūtījumus. Kā Dätwyler koncerna uzņēmumam Elfa Distrelec ir tiešā pieeja ražotājiem, tāpēc tas spēj veikt iepirkumus par vislabākajām cenām. Mūsu preces parasti tiek piegādātas 24 stundu laikā pēc pasūtījuma saņemšanas. Šādu apkalpošanu padara iespējamu mūsu pārbaudītā un optimāli organizētā loģistika.

Īpaša uzmanība kvalitātei

Elfa Distrelec ir svarīgs ne tikai daudzums. Īpašu uzmanību mēs pievēršam kvalitātei, kas raksturo mūsu preču izvēli, gatavību piegādāt un attieksmi pret klientiem, piegādātājiem un sabiedrību. Tāpēc ,sauklis "We are satisfied only when we know you are!" attiecas uz visu komandu: noliktavas darbinieku vai menedžeri, grāmatvedi vai klientu konsultantu – katram darbiniekam ir lielas speciālās zināšanas attiecīgajā jomā. Mēs vēlamies, lai mūsu klienti saglabātu konkurētspēju. Šajā ziņā bieži var būt izšķiroša nozīme vienas mazas detaļas pieejamībai. Un, ja kādreiz svarīgas detaļas ir nepieciešamas ļoti steidzami, Elfa Distrelec palīdzēs uzticami un ātri.

Pie mums kā pie izplatītāja ar augsta līmeņa apkalpošanu interneta tirdzniecībā jums būs pilnīga pieeja visiem iespējamiem kanāliem – bez ierobežojumiem laika vai vietas ziņā. Salīdzinājumā ar mazākiem piegādātājiem mums ir būtiskas priekšrocības: augsta zīmola atpazīstamība, plašs portfelis un tuvums klientiem.

Mūsu mērķis: mēs gribam kļūt par tirgus līderi elektronisko detaļu izplatīšanā elastīgos apjomos. Mūsu misija: "We are satisfied only when we know you are!", mēs saprotam savus klientus un attaisnojam viņu cerības.