Darba
Privātā
EURizņ. PVN
Visi
Grozs
Visi

Piegādes nosacījumi

Preču piegādes laiks no Elfa Distrelec noliktavas Nīderlandē līdz Rīgai ir aptuveni 1 diena. Ja klients ir norādījis piegādi (normālo), tad prece Rīgā un Rīgas rajonā tiek piegādāta nākamajā dienā pasūtījumiem, kas ir iesniegti līdz plkst. 17:00. Pārējā Latvijas teritorijā piegāde tiek nodrošināta 1 līdz 2 darba dienu laikā. Sūtījumi tiek izsūtīti ar "DHL" kurjerpastu. Sīkāku informāciju par piegādes veidu jautājiet, iesniedzot pasūtījumu, vai arī apmeklējiet www.elfadistrelec.lv!

Imonė

Normālā piegāde, līdz klientam EUREUREUR
Pasūtījuma summa bez PVN0-5050-100100+
Piegādes izmaksas bez PVN9.954.950
Ekonomiskā piegāde, līdz klientam (3-5 dienas)EUREUREUR
Pasūtījuma summa bez PVN0-2525-5050+
Piegādes izmaksas bez PVN7.52.50

Privatus asmuo

Normālā piegāde, līdz klientam EUREUR
Pasūtījuma summa bez PVN0-100100+
Piegādes izmaksas bez PVN10.950


 

Piegādes nosacījumi

Cenas

Elfa Distrelec mājas lapā un drukātajā papīra katalogā cenas ir norādītas EUR bez PVN. Iepriekšējie nosacījumi var tikt mainīti bez īpaša paziņojuma.

Ja prece vairs nav pārdošanā

Ja produkts vairs nav pieejams, tad tas tiks izņemts no pasūtījuma. Šī informācija būs redzama pasūtījuma apstiprinājumā. Informācijai kontaktējieties ar mūsu Tirdzniecības nodaļu!

Servisa un remonta pasūtījumi

Jums vienmēr jākontaktējas ar mūsu Tirdzniecības nodaļu, pirms atgriežat produktu, ja no Elfa Distrelec kataloga pirktam produktam ir nepieciešams serviss vai remonts.

Maksājuma nosacījumi

Juridiskās personas apmaksu var veikt ar pārskaitījumu 10 dienu laikā pēc izrakstītā rēķina vai preces saņemšanas. Privātpersonas var veikt apmaksu skaidrā naudā un ar norēķinu karti, saņemot preci Elfa Distrelec veikalā, vai ar norēķinu karti mūsu interneta veikalā.

Puses vienojas, ka rēķins par jebkuriem klienta veiktajiem preču pasūtījumiem var tikt sagatavots elektroniski un ir derīgs bez paraksta (turpmāk tekstā – e-rēķins). SIA Elfa Distrelec veiks e-rēķina piestādīšanu elektroniskā veidā uz klienta pieteikumā norādīto e-pasta adresi. Tiks uzskatīts, ka e-rēķins ir nogādāts klientam un klients ir saņēmis e-rēķinu datumā, kurā tas tiek izsūtīts no Elfa Distrelec e-pasta adreses latvija@elfadistrelec.com uz augstāk norādīto e-pasta adresi. Gadījumā, ja mainās šajā punktā noteiktās e-pasta adreses, attiecīgajai pusei ir pienākums 5 (piecu) darba dienu laikā par to rakstveidā paziņot otrai pusei. Šādā gadījumā šis līguma punkts tiks uzskatīts par grozītu bez atsevišķas pušu rakstveida vienošanās, sākot ar attiecīgās puses pārstāvja paziņojuma saņemšanas brīdi.
 

Preču atgriešanas noteikumi

Interneta veikalā iegādāto preci var atgriezt atpakaļ pārdevējam 14 dienu laikā no pirkuma dienas.